ASSMANN DIGITUS DK-2511-02

Localizare:
Traseu sugerat:  

Ofertele pentru produsul

 

Assmann/Digitus Digitus DK-2511-02 fiber optic cable (DK-2511-02)

Oferte adiționale 1Ascunde
35,15 RON
Detalii de livrare la magazin
spre magazin »
eurobuy.ro
 

digitus Patch Cord fibra optica, Digitus, ST-ST 2m, Portocaliu (DK-2511-02)

44,67 RON
Detalii de livrare la magazin
spre magazin »
melarox.ro

Mai multe oferte

 

DIGITUS Fiber Optic ST Conector portocaliu 2m DK-2511-02 (DK-2511-02)

38,10 RON
+ 40,45 RON costul livrarii
Detalii de livrare la magazin
spre magazin »
iponcomp.ro
Descrierea produsului
Fiber Optic Patch Cord, Duplex, ST/ST MultiMode, OM2, 50/125, 2.0m


Denumiri similare la Cablu, conector ASSMANN DIGITUS DK-2511-02: DIGITUS DK 2511 02, DIGITUSDK251102, DIGITUSDK-2511-02, DIGITUS DK-2511 02
Păreri
Intrebari&Raspunsuri

Prețurile și informațiile de pe paginile noastre sunt furnizate de magazinele partenere și au caracter informativ, unele erori pot apărea. Imaginile produselor au caracter informativ, uneori pot include niște accesorii care nu sunt mereu incluse în pachetul de baza. Informațiile aferente produsului (imagine, descriere, preț) se pot schimba fără notificare prealabilă. Compari.ro nu își asumă responsabilitate pentru eventualele greșeli.