Localizare:
Traseu sugerat:  

Ofertele pentru produsul

 

intellinet network solutions Cablu intellinet network solutions Fibre optice, patch-uri SC-SC duplex 1m OM3 multimod 50/125 (304031) (304031)

49,00 RON
Detalii de livrare la magazin
spre magazin »
melarox.ro

Evoluţie preţ

Puteti obtine informatii privind evolutia pretului
 
preţ minim
 
preţ mediu

Alerta pret

Serviciul Alerta pret va anunta daca pretul produsului ales scade sub suma precizata.
Pretul minim actual al produsului: 49,00 RON

Descrierea produsului
Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 1m 50/125 OM3 multimode

Galerie

Păreri
Intrebari&Raspunsuri

Prețurile și informațiile de pe paginile noastre sunt furnizate de magazinele partenere și au caracter informativ, unele erori pot apărea. Imaginile produselor au caracter informativ, uneori pot include niște accesorii care nu sunt mereu incluse în pachetul de baza. Informațiile aferente produsului (imagine, descriere, preț) se pot schimba fără notificare prealabilă. Compari.ro nu își asumă responsabilitate pentru eventualele greșeli.