MikroTik S+85DLC03D Mikrotik

Ofertele pentru produsul

 

MikroTik S+85DLC03D Mikrotik

265,00 RON
+ 20,00 RON costul livrarii
Detalii de livrare la magazin
spre magazin »
wifiworld.ro
Descrierea produsului
Mikrotik S+85DLC03D este un transmițător de 10G SFP+ cu un conector LC, de 850nm, pentru conexiuni Multi Mode de până la 300 de metri. Unitățile sunt testate și compatibile cu CCR1036-8G-2S + și CCR1036-8G-2S + EM. Unitățile sunt compatibile și cu dispozitivele non-MikroTik SFP.

Specificatii:


  • Conector: Dual LC UPC

  • Data Rate: 10G

  • Distanță: 300m

  • Format: + SFP

  • Mod: MM

  • Lungimea de undă: 850nm


Garantie de conformitate 24 luni
Garantie comerciala 12 luni
Păreri
Intrebari&Raspunsuri

Prețurile și informațiile de pe paginile noastre sunt furnizate de magazinele partenere și au caracter informativ, unele erori pot apărea. Imaginile produselor au caracter informativ, uneori pot include niște accesorii care nu sunt mereu incluse în pachetul de baza. Informațiile aferente produsului (imagine, descriere, preț) se pot schimba fără notificare prealabilă. Compari.ro nu își asumă responsabilitate pentru eventualele greșeli.